Poradny pro seniory

Finanční poradna

Chcete se dozvědět jak ušetřit? Stali jste se obětí nevýhodné smlouvy? Změnila se Vaše životní situace a nedokážete splácet? Váháte zda je lepší investovat nebo se nechat pojistit? Položte zdarma dotaz do naší poradny.

Počítačová poradna

Máte problém s počítačem, internetem či se jen chcete na něco zeptat? Neváhejte se obrátit na našeho zkušeného lektora. Poradíme vám.

Psychologická poradna

Terapie tváří v tvář. Každý z nás se někdy v životě ocitl v krizi, v situaci, se kterou si nevěděl rady nebo na něj prostě dolehla osamělost či nějaké trápení. V takové chvíli nemusíte být sami a můžete se obrátit na terapeuta v Centru Elpida. Můžete se rozhodnout pro individuální setkání, které probíhá v příjemném prostředí poradny v soukromí. To, co sdělíte terapeutovi, je samozřejmě důvěrné. Tématem takových setkání může být například úmrtí nebo nemoc vám blízké osoby, pocit osamění, problémy ve vztazích, pocity smutku, únavy, neporozumění nebo jiné téma, které sami na setkání přinesete. Můžete také využít specializovaného poradenství k problematice onemocnění demencí. 


První 60 min. setkání je zdarma.
 Další je zpoplatněno 165 Kč za 30 min.

Na setkání je třeba se objednat předem. Termín a objednání na telefonu 272 701 335, nebo osobně 
v kanceláři Centra Elpida.

Právní poradna

Individuální poradenství s právní tematikou. Mgr. Alena Pařízková vám poradí a poskytne informace o vašich právech a povinnostech v oblastech bydlení, dědictví a darování, ochrany spotřebitele, zaměstnanosti, rodinných a mezilidských vztahů, sousedských práv.

Půlhodinovou konzultaci můžete využít vždy v pátek 1x za 14 dní od 10:45 do 12:45 hodin vždy po předchozím objednání na telefonu 272 701 335

. Cena: 150 Kč za 30 min.

Zdravotní poradna


V rámci cyklu přednášek a besed se zdravotní tématikou můžete položit jakýkoliv dotaz odborníkům, které pravidelně zveme do centra. V aktuálním programu centra najdete aktuální termíny.